varti-zogi.lv / baltijasdurvis.varti-zogi.lv / logi-durvis.lv
 - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā


Metālkonstrukcijas

Metāla profila žogi

Metāla profila žogsMetāla žogi ir vieni no populārākajiem žogu risinājumiem Latvijā gan pilsētās, gan arī lauku apvidū privātmājas teritorijas norobežošanai. Universāli un kvalitatīvi metāla profila žogi lieliski veiks teritorijas norobežošanas un aizsargfunkciju. Tie ir universāli, jo labi iederas vairumam arhitektūras objektiem - privātmājām, ofisa ēkām, pat muzejiem un skolām.

Žoga segmenti vārti un vārtiņi tiek ražoti izliekti pēc pieprasījuma. Standarta RAL krāsas: 8017, 8019, 9005, 9006, 7016, 7021, 7030, 7040, 6005, 6012.

Metāla žogu profilus stiprina uz betona virsmas. Savukārt, lai iegūtu pēc iespējas estētiskāku teritorijas kopskatu, metāla žogu var sadalīt posmos, katru posmu noslēdzot ar kolonnu - akmens žoga stabu vai no ķieģeļiem veidotu kolonnu. Jāatceras, ka laika gaitā arī cinkotas metāla virsmas nolietojas, tādēļ vajadzētu metāla žogu ik pa pāris gadiem pārkrāsot, lai to aizsargātu pret koroziju (rūsēšanu) un žogs atgūtu sākotnējo izskatu.

cena par 1/m2 no 30 EUR


Dažāda veida un parametru metālkonstrukciju ražošana.

Информация: полезные Статьи HTML Site Map Developed & © 2011 by Pronto

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!