varti-zogi.lv / baltijasdurvis.varti-zogi.lv / logi-durvis.lv
 - Ražots Latvijā - Ražots Latvijā - Ražots Latvijā - Ražots Latvijā - Ražots Latvijā - Ražots Latvijā - Ražots Latvijā


Durvju cenas kalkulators:
Durvju apdares tips:
Parastā slēdzene:
Zirnekļa tipa slēdzene:



Durvju daudzums:
Cena: materiāli + salikšana 230 EUR.*

Pasūtījuma noformēšana
Mob. tālr +371 22306665 (tehnologs)


*Cenas norādītas durvīm ar platumu līdz 1000 mm un augstumu līdz 2060 mm.
Ja jūsu durvis ir lielāka izmēra, zvaniet, lai precizēt cenu +371 22306665.

Profila durvis

 

     Kompānija "ALIA"nodarbojas ar profila durvjumetālkonstrukciju, ugunsizturīgo starpsienu un logu sekciju ražošanu no nerūsējoša tērauda, izmantošanai iekštelpās un ārpus telpām.

      Konstrukciju ražošanai izmanto profilu sistēmas Stalprofil(Zviedrija), kas būvniecības tirgos sevi pieteikušas no labākās puses un atbilst Eiropas ugunsizturības (līdz EIW120), skaņas un siltuma izolācijas, pretuzlaušanas normām, ir ar attiecīgiem sertifikātiem.Profila sistēmas Stalprofil tiek izmantotas sabiedriskās ēkās, birojos, dzīvojamās mājās, slimnīcās, skolās, viesnīcās, sporta kompleksos, bankās, lidostās, ražošanas telpās un specializētās aģentūrās.

SP 35000 / SP 95000 aukstais tērauda profils iekšējām konstrukcijām: durvīm, starpsienām, atveramām un bīdāmāmdurvīm, logu sekcijām un arku elementiem.

SP 56500 / SP 956500  siltais tērauda profils ar termapārtraukumu ārējām profila durvīm un konstrukcijām.

SP 76500 / SP 976500 ugunsizturīgais profils iekšējām unārējām durvīm un konstrukcijām ar ugunsizturību līdz EIW 120, kā arī ar dūmu un gāzu necaurlaidību.

Auksto tērauda profilu Stalprofil izmanto bīdāmām un atveramām durvīm, starpsienām un logu sekcijām ar sendvičtipa paneļu pildījumu vai stiklojumu.
     SP 35000 nav termopārtraukuma, tāpēc der iekšējai lietošanai birojos, biznesa centros, skolās, dzīvokļos, viesnīcās, slimnīcās un citās ēkās. Tērauda profilu sistēma SP 35000 ļauj veidot dažāda veida konstrukcijas, kas atbilst šādām kategorijām: ložu necaurlaidība, pretuzlaušanas izturība, ugunsizturība, dūmu un gāzu necaurlaidība, higiēna, kas atbilst slimnīcu prasībām attiecībā uz telpu tīrību.

  Siltajam profilam SP 56500, atšķirībā no aukstā, ir termopārtraukums un to var izmantot āra termohermētiskām konstrukcijām birojos, biznesa centros, skolās, dzīvokļos, viesnīcās, slimnīcās, lidostās, sporta kompleksos un citās sabiedriskās un rūpniecības ēkās.
     Sistēma ļauj veidot dažāda veida konstrukcijas, kas atbilst šādām kategorijām: ugunsizturība, pretuzlaušanas izturība, ložu, dūmu un gāzu necaurlaidība, higiēna, kas atbilst slimnīcu prasībām attiecībā uz telpu tīrību. Sistēmas elastība un drošība garantē plašu dizaina iespēju izvēli, kā arī konstrukcijas izturību.

 Ar katru gadu pieaug nepieciešamība pēc ugunsizturīgām profila sistēmām ugunsizturīgo konstrukciju ražošanai. Ugunsdrošības pasākumu sistēma, kas ņemta verā vēl projekta izstrādes posmā, būtiski samazina kaitējuma risku dzīvībai, veselībai un īpašumam ugunsgrēka gadījumā.
     ALIA velta lielu uzmanību ugunsdrošībai. Konstrukcijas no ugunsizturīgā profilaStalprofil atbilst mūsdienu Eiropas un Krievijas standartiem. Ugunsizturīgais profils, kas izgatavots no tērauda, sniedz papildus priekšrocības.
     Dūmu un gāzu temperatūra ugunsgrēka laikā var pārsniegt 900 grādus, alumīnija profils kūst pie temperatūras 650 grādi, kas līdzvērtīgs alumīnija konstrukciju iznīcināšannai 13-15 min ugunsizturības testa laikā. Tērauda sistēmas SP 76500 ugunsizturīgās konstrukcijas,  izmantojot  ugunsiizturīgo stiklu, nodrošina nepieciešamo aizsardzības līmeni.
     Ugunsizturīgais tērauda profils Stalprofilparedzēts ārējām un iekšējām atveramajām durvīm, ieejas grupām, griestiem, skatlogiem, starpsienām un logu sekcijām ar stiklu vai sendvičtipa paneļu pildījumu. Ugunsizturīgajam profilam atšķirībā no aukstā profila ir termopārtraukums un tas var tikt izmantots termohermētiskām konstrukcijām birojos, biznesa centros, skolās, dzīvokļos, viesnīcās, slimnīcās, lidostās, sporta kompleksos un citās sabiedriskās un rūpniecības ēkās.
     Tērauda ugunsizturīgais profils ar ugunsizturīgo izolāciju paredzēts ugunsizturīgo konstrukciju ražošanai ar ugunsizturību līdz EIW 120. Ugunsizturīgās konstrukcijas profili var atšķirties atkarībā no sistēmas un var būt ar diviem termopārtraukumiem,  lai nodrošinātu paaugstinātu izturību un ugunsdrošību. Cauruļu sieniņu biezums 2 mm, tērauda kvalitāte SS 1312.
     Sistēma ļauj veidot dažāda veida konstrukcijas, kas atbilst šādām kategorijām: ugunsizturība, pretuzlaušanas izturība, ložu, dūmu un gāzu necaurlaidība, higiēna, kas atbilst slimnīcu prasībām attiecībā uz telpu tīrību. Sistēmas elastība un drošība garantē plašu dizaina iespēju izvēli, kā arī konstrukcijas izturību.

Ieejas metāla durvis

Ieejas metāla durvis – visizplātītākais inženier-tehniskās aizsardzības līdzeklis pret ielaušanos telpā, par to liecina gan statistikas pētījumi, gan augošs paterētāju pieprasījums. Tieši ieejas metāla durvis ir pirmais solis aizsargājot māju, dzīvokli vai citu telpu. Metāla tērauda durvis ir izturīgas pret ielaušanos, tās praktiski nav iespējams izsist vai kaitēt ar mehāniskiem līdzekļiem.
Izgatavojot tērauda durvis izmantojam Skaņas un siltumu izolācijai speciālu izolējošu vati.
Piedāvājām ieejas metāla durvis dažādajos variantos:
 • Vienviru metāla durvis,
 • Divvērtņu metāla durvis,
 • Kapņu telpu dzelz durvis,
 • Tehniskās tērauda durvis,
 • Tērauda durvis ar stikla paketēm,
 • Metāla durvis ar dažādu veidi apdari
Pārklājums - pulverkrāsa vai plēve:
Lejuplādēt šo failu (ral.pdf)Ral Palette Lejuplādēt šo failu (PVC_colors.pdf)Plēves

Metāla durvis dzīvokļiem

Metāla durvis dzīvokļiem – visizplātītākais inženier-tehniskās aizsardzības līdzeklis pret ielaušanos telpā, par to liecina gan statistikas pētījumi, gan augošs paterētāju pieprasījums. Tieši ieejas metāla durvis ir pirmais solis aizsargājot dzīvokli. Metāla tērauda durvis dzīvokļiem ir izturīgas pret ielaušanos, tās praktiski nav iespējams izsist vai kaitēt ar mehāniskiem līdzekļiem.
Piedāvājām metāla durvis dzīvokļiem dažādajos variantos:
 • Vienviru metāla durvis,
 • Divvērtņu metāla durvis,
 • Tērauda durvis dzīvokļiem ar stikla paketēm,
 • Metāla durvis dzīvokļiem ar dažādu veidi apdari

Metāla durvis ar MDF apdari

Metāla durvis ar MDF apdari vienlīdz labi der izmantošanai telpās, gan ārpus tām, tā kā saglabā savu formu pie straujām temperatūras maiņām un ir izturīgas pret mehānisko iedarbību. Plašā MDF paneļu izvēle ļauj piemērot durvis jebkuram interjeram un saskaņot ar jebkura veida fasādi.
Lejuplādēt šo failu (MDF_ panels.pdf)MDF Paneli Lejuplādēt šo failu (MDF_color.pdf)MDF Krāsas
Информация: полезные Статьи HTML Site Map Developed & © 2011 by Pronto

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!