varti-zogi.lv / baltijasdurvis.varti-zogi.lv / logi-durvis.lv
 - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā  - Ražots Latvijā


Ražošana un pulverkrāsas pārklājuma metāla durvis, žogi un vārti.
Piedāvājam pakalpojumus projektēšanā, ražošanā, pulverakrāsas pārklājumos un metāla durvis žogu un vārtu uzstādīšanā Latvijā.
Tāpat piedāvājam arī metāla restes logiem, sētām un metināšanu.

Metāla žogi

Lielākā daļa cilvēku nevar iedomāties savu mājokli bez žoga vai sētas nožogojuma. Žogs un sētas nožogojumi ne tikai pasargā jūsu mājokli no nevēlamiem viesiem, bet arī norāda, kur sākas un kur beidzas jūsu īpašums. Tāpēc žogi, margas un sētas nožogojumi ir neatņemama sastāvdaļa ikvienam zemes īpašniekam. Žogiem kā papildus funkcijas kalpo dekoratīvās apdares.

Metāla vārti

Vārti ļoti svarīgu lomu žogu sistēmā, tā ir sava veida „seja” uz žoga fona. Tāpēc kopā ar aizsarg funkciju, vārtiem jābūt tehniski nevainojamiem, uzticamiem un estētiskiem. Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu piedāvājuma klāstu vārtiem, kas balstās uz veramajiem vārtiem.
Veramie vārti skaitās pats populārākais vārtu veids. Veramie vārti ir modulāra dizaina, kas ļauj bez grūtībām veikt vārtu dizaina izmaiņas. Darbības sfēra veramajiem vārtiem ir ļoti plaša: privātmājām, celtniecības objektiem, publiskai lietošanai, lauksaimniecībai. Veramie vārti tiek izgatavoti no metāla profiliem un metāla paneļiem, metāla stieņiem un caurulēm. Pie tam, pamatojoties uz klienta vēlmēm, vārti tiek papildināti ar metinātiem vai kaltiem elementiem, dodot vārtiem oriģinālu un skaistu izskatu.

Metāla Durvis

Metāla durvis – visizplātītākais inženier-tehniskās aizsardzības līdzeklis pret ielaušanos telpā, par to liecina gan statistikas pētījumi, gan augošs paterētāju pieprasījums. Tieši ieejas metāla durvis ir pirmais solis aizsargājot māju, dzīvokli vai citu telpu. Metāla tērauda durvis ir izturīgas pret ielaušanos, tās praktiski nav iespējams izsist vai kaitēt ar mehāniskiem līdzekļiem.
Skaņas un siltumu izolācijai izmantojam izgatavojot tērauda durvjus izmanto speciālu izolējošu vati.

Информация: полезные Статьи HTML Site Map Developed & © 2011 by Pronto

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!